סניפים

אחורה

תל אביב – החשמונאים- פתוח בשבת

חשמונאים 99 תל אביב

שעות פתיחה

ראש השנה:

יום ו' : 11:00-19:00

יום שבת : 12:00-00:20

יום ראשון : 11:00-00:20

 

א'-ד': 11:00-00:20
ה': 11:00-1:00
ו': 11:00-1:00
ש': 11:00-00:59

פיצה תל אביב-החשמונאים: איך להזמין את הפיצה הנכונה

חושבים להזמין פיצה בתל אביב-החשמונאים? ובכן, לפיצה האט יש מגוון פיצריות בתל אביב, כמעט בכל שכונה ואזור, כך שתמיד תמצאו מגוון אפשרויות לבחירה שמתאימות במיוחד לרגעים בהם אורחים רעבים מגיעים בפתאומיות, ואתם לא יכולים לחשוב על אפשרות טובה יותר מאשר הזמנת פיצה.

אבל כשזה מגיעה להזמנת פיצה באופן מקוון, חשוב מאוד לבצע את ההזמנה הנכונה של משלוחי פיצה בתל-אביב-החשמונאים מרשת פיצה האט, כדי לקבל בדיוק את מה שאתם רוצים, ובהתאם לכמות האנשים שרוצים לאכול פיצה, מומלץ להקפיד להזמין כמות של ארבע משולשים נוספים לפחות.

איזה אפשרויות פיצות יש לשומרי כשרות?

לפני ההזמנה, כדאי לשאול מי מהאורחים שומר כשרות ואז להזמין פיצה כשרה בתל-אביב-החשמונאים. בהתאם, תוכלו לבחור את התוספות שכל אחד ירצה לקבל, כי בעוד שחלקם ירצו פיצה טבעונית בתל אביב-החשמונאים, אחרים עשויים להעדיף פיצות כשרות או פיצה ללא גלוטן. אז וודאו כי אתם אוספים ממש את ההעדפות השונות, ואז בחרו את הפיצות בהתאם, כך שכולם, או לפחות רובם, יקבלו את התוספות המועדפות עליהם.

כשאתם מזמינים פיצה משפחתית בתל אביב-החשמונאים, אל תשכחו להוסיף מנות נלוות יחד עם הפיצות, וכמובן לבחור לעצמכם קינוח או שניים. האפשרויות המעולות שיתאימו ממש טוב אחרי כמה משולשי פיצה מהנים, כוללות:

  • טבעות בצל אפויות
  • נגיסי תירס
  • תפוח אדמה מוקרם
  • מקלות שוקולד משפחתי
  • גלידת פיינט וניל
  • עוגת ביסקוויטים.

פיצה היא מאכל שיכול להיות קצת כבד, למרות שתפריט פיצריות כשרות של רשת פיצה האט אינו כולל פיצות בשריות, לפעמים גבינה שהיא מאת האחוזים מוצרלה יכולה להיות קצת כבדה, ולכן מומלץ שתזמינו גם שתייה קרה טובה כמו פריגת תפוזים או בקבוק קוקה קולה ליטר וחצי.

החלטתם איזה תוספות פיצה יתאימו לכולם? עכשיו להזמנה

לאחר שתבחרו מהתפריט, ותבינו מי משתתף בתשלום או מי מזמין, בצעו הזמנת פיצה בתל אביב-החשמונאים. החליטו על אמצעי התשלום, ושלמו באופן מקוון או ישירות לשליח שיגיע.

וההמלצה האחרונה שלנו היא תמיד להוסיף קצת צ'יזי פופס או טבעות בצל אפויות ליד הפיצה שלכם. לכך אחד יש טעם אישי משלו, ולכן כדאי להקפיד שיהיה טעם שיתאים לכולם.